Web Tasarım
web design

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan SG TASARIM, web tasarım hizmeti verdiği yüzlerce özgün web sitesiyle, müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Web sitelerini firmaların sanal dünyadaki vitrinleri yapmıştır. Bunun bilincinde olan SG TASARIM, yaptığı web tasarım ve grafik tasarımların özgün ve çok kaliteli olmasına dikkat etmektedir. Siz de iyi bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Günümüzde internet, ekonomik hayatta iş yapmanın yeni ve etkin bir aracı haline gelmiştir. İş dünyasında web'in artan önemi, kurumların web sitelerine kesintisiz ve hızlı erişimin öneminin artmasına yol açmıştır.


SG TASARIM Web Sitesi Barındırma hizmeti sayesinde kurumlar, oluşturdukları web sitelerinin kesintisiz ve kolay erişilebilir bir şekilde internet’te yayınlanmasını sağlarlar. Ayrıca, kurum tarafından yetkilendirilmiş kişilere, web sayfalarına erişim raporlarını internet üzerinden izleme ve siteleri üzerinde her an güncelleme yapma imkanı da sunulmaktadır.


SG TASARIM Web Sitesi Barındırma hizmetiyle, kurumların web sitelerinin uygun maliyetle, yüksek kapasiteli ve üstün teknolojiye sahip sunucular üzerinde yayınlanması sağlanır.


Bu hizmetlerin yanı sıra kurumlar, e-posta sunucularını kendi ağlarında bulundurmak yerine, SG TASARIM'ın 7 gün 24 saat işletim ve yönetimini sağladığı yüksek performanslı E-posta Barındırma hizmetinden faydalanmayı da tercih edebilirler. Şirketlerin e-posta trafiklerinin yönetimi ve barındırılmasını kapsayan bu hizmet sayesinde kurumlar, isterlerse tüm e-posta yönetim ve ayarlamalarını kendileri yapabilir veya yönetim işlemlerini SG TASARIM’a devredebilirler.


Alan Adı Kaydı ve E-posta Barındırma hizmetleri ayrı ayrı sağlanabildiği gibi, Web Sitesi Barındırma servisi ile paketlendirilmiş şekilde de müşteriye sunulmaktadır.


Her geçen gün, aradığı ürünleri bulunduğu bölge veya ülkede bulamayan internet kullanıcılarının sayısı hızla artıyor. 2 milyondan fazla Çin'li, 1 milyona yakın Hindistan'lı, yüzbinlerce Malezya'lı, İsveç nüfusunun yarıdan fazlası, bir milyondan fazla Fransız şimdi internete bağlı ve bu liste böyle uzayıp gidiyor.


Eğer yeterince hızlıysanız, bu insanlardan bir kısmını kendi müşteriniz yapma şansına sahipsiniz. Yurtdışına nasıl satış yapılacağını bilmiyor musunuz? Bu konuda da internet üzerinde yüzlerce site size bilgi sağlayacaktır. Ayrıca pek çok kamu kuruluşu da yurtdışına mal satmak isteyen girişimcilere bilgi ve destek veriyor. Yeter ki siz satmak isteyin.

Düşünün bir kere, çok küçük bir harcamayla dünyanın herhangi bir yerinde kurulan bir şirket global bir şirket haline dönüşebilir, sadece gereken, işin nasıl yapılacağını öğrenmek için yeterli zamanı ayırmak.

İnternet üzerinde, coğrafi konum artık bir engel değil. Tabi ki bazı ürünlerin yukarıda bahsettiğimiz gibi internet üzerinden tüm dünyaya pazarlanması da söz konusu olmayabilir. Mesela Çin'den Amerika'ya pizza siparişi vermezsiniz. Ama ürün veya hizmetiniz uluslararası pazarlara satmak için uygunsa, internet size bu güne kadar hiç görmediğiniz bir fırsat sunuyor.


Düşleyin ve başarın. Global bir şirket olma imkanı sizi bekliyor!


İnternetin sağladığı digger bir olanak ise direkt satıştır. Fiyatların yukarı çekilmesine neden olan aracıları atlayarak müşteriye satış yapmak hem işletmeler hem de tüketiciler için oldukça avantajlı bir durum. Sadece internet üzerinde iş yapan şirketlerin büyük çoğunluğu, sipariş üzerine çalışıyorlar ve anlaştıkları üreticilerle veya dağıtıcılarla mal teslimatının yapılmasını sağlıyorlar. Bu sayede stok ve depolama gibi maliyetlerden de kurtulmuş oluyorlar.


Pek çok şirket için, distribütörlerini atlayarak internet üzerinden direkt satış yapmak korkutucu. çünkü bu dağıtım kanalını oluşturabilmek için uzun müddet çaba sarfettiler. Ayrıca bu durum bayilerinizi kızdırabilir de? Diyelim ki siz bilgisayar üreten bir firmasınız ve yaygın bir satış ağına sahipsiniz. Peki Dell kalkıp internet üzerinden direkt satış yaptığında ve bundan çok para kazanarak pazar payını her geçen gün arttırdığında durum ne olacak? İster istemez siz de internet üzerinden direkt satış yapmanın, varolan dağıtım kanalınızı bu direkt satışa bir şekilde entegre etmenin yollarını arayacaksınız. Çünkü internet çok güçlü bir rekabet ortamını da beraberinde getiriyor.

İnternet üzerinden direct satış hızlı bir şekilde artıyor. Bu sizin şirketiniz içinde çok büyük bir imkan. Bu fırsatı siz de değerlendirin!

İLETİŞİM
SG BLOG

Photoshop CS6 ile gelen yenilikler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop

Photoshop CS6 ile gelen yenilikler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop

TWİTTER

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz